«

Vyhledávání

Technologie

Protože dobré pro nás není dost dobré

Naším požadavkem je neustálé zlepšování produktů a navíc realizování nápadů a vývojových myšlenek, které ještě dále optimalizují ochranu dřevěných stavebních dílů. Tak byly v našich laboratořích vyvinuty nové technologie, které splňují nejvyšší nároky a propůjčují stálorozměrovým dřevěným stavebním dílů delší životnost i za nejnáročnějších podmínek.

 

Nejlepšími příklady jsou iontová uzavírací technologie a technologie Duraflex. S iontovou uzavírací technologií našla značka Sikkens Wood Coatings způsob, jak vázat doprovodné látky ve dřevě a tím podstatně zmírňovat nežádoucí probarvování dřeva, které se do té doby vyskytovalo. Tak se nastavila nová měřítka pro izolaci krycích a lazurovacích povrstvovacích systémů pro dřevěná okna.

 

Technologie Duraflex extrémně prodlužuje životnost povrchové úpravy u oken a dveří ze dřeva. Cílenou kombinací trvale elastického filmu a velmi kvalitní ochrany proti UV záření se ideálně kompenzují faktory, jako extrémní chlad nebo vysoká teplota stejně tak jako i sesychání a bobtnání dřeva kvůli vlhkosti.