«

Vyhledávání

Péče s perspektivou

Wood Finishes & Adhesives

Wood Finishes and Adhesives patří k obchodnímu úseku Performance Coatings společnosti AkzoNobel, který se specializuje na vysoce výkonné povrchové úpravy a zásobuje bohatou zákaznickou základnu od stavebního sektoru přes domácí elektroniku a stavbu lodí až po výrobce sportovního vybavení. Náš obchodní úsek pro průmyslové povrchové úpravy dřeva – Sikkens Wood Coatings – je od počátku roku 2010 přiřazený k Wood Finishes and Adhesives.

 

Wood Finishes and Adhesives zásobuje jako celosvětově uznávaný dodavatel průmyslových povrchových úprav dřeva vedoucí výrobce obkladů stěn, nábytku, podlahových krytin a dřevěných výrobků pro venkovní použití, jako jsou okna a dveře. Důvěřujte našim výrobkům, abyste dosáhli požadovaného vzhledu a potřebné ochrany povrchů.

 

Naši zákazníci profitují z naší kompletní nabídky povrchových úprav stejně tak jako i našich lepidel na dřevo dominujících na trhu a pryskyřičných produktů, které se přednostně používají jako spojovací systémy pro dřevo a lamináty.

 

Patentovaná aplikační zařízení pro lepidla maximalizují produktivitu a minimalizují zatěžování životního prostředí. Obsáhlý technický servis zaručuje efektivní a účinnou funkčnost našich produktů v dílech našich zákazníků.

 

www.akzonobel.com/wood