«

Vyhledávání

Péče s perspektivou

Sikkens Wood Coatings


Značka Sikkens, ze které se vyvinulo mnoho obchodních úseků, byla založena v roce 1792. Zkušenosti, kompetence a tradice – to všechno jsou atributy, které se odrážejí v našich prvotřídních výrobcích. Na to můžete vsadit a vždy se spolehnout – kvalita od společnosti s vedoucím postavením na trhu.

 

Úspěchy minulosti ale nemění náš pohled na budoucnost. Přesně naopak – velmi jasně vidíme výzvy a rozvíjíme myšlenky a vize, abychom je zvládali.

Péče o zákazníky na špičkové úrovni

Tento požadavek považuje Sikkens Wood Coatings za nejdůležitější a profitujete z něj vy – každodenně. Nejedná se nám ale jen o prvotřídní služby, ale také o to, aby se ze spolupráce s našimi zákazníky vyvinulo partnerství, které bude odpovídat vysokým nárokům kladeným v budoucnosti.
Neboť jsme přesvědčeni, že společně jsme úspěšnější!

Zajišťovat kvalitu – podporovat inovace

Stanovují se neustále nové požadavky na kvalitní výrobky. V ekonomii a ekologii platí nová kritéria. Při tom se jedná o optimalizaci komplexnosti výrobků a procesů stejně tak jako i o splňování vysokých standardů ohledně životního prostředí. Výrobci a zpracovatelé potřebují trvalá, inovační řešení, aby mohli nadále růst. Toto nabízíme k vašemu prospěchu.
Naše vášeň pro dřevo nám při tom pomáhá tradiční hodnoty nejen zachovávat, ale také dále inovačně rozvíjet. Je hezké, když jdeme touto cestou společně.