«

Vyhledávání

Celosvětově známý název: AkzoNobel

AkzoNobel je největším výrobcem barev a laků na světě a vedoucím výrobcem speciálních chemikálií. Společnostem a spotřebitelům z celého světa dodáváme inovační produkty a s nadšením pracujeme na vývoji trvalých řešení pro naše zákazníky. Své hlavní sídlo máme v Amsterdamu, Nizozemsku, a v oblasti trvalé udržitelnosti zaujímáme neustále špičkové místo. Našich 50 000 zaměstnanců a zaměstnankyň ve více než 80 zemích podává vynikající výkony a snaží se již v současnosti odpovídat na otázky ohledně budoucnosti v souladu s naším mottem „Tomorrow’s Answers Today“.

 

Naše výrobky najdete všude, od olympijských stadionů v Číně až po přístavní most v Sydney – a pravděpodobně dokonce i ve svém vlastním domě.

 

Při tom jsme stále v informačním kontaktu s našimi zákazníky, abychom měli odezvu k našim vlastním požadavkům a abychom se neustále zlepšovali. Již dnes splňujeme kromě vysokých standardů kvality a bezpečnosti také nároky na trvale udržitelnou ochranu životního prostředí díky optimálnímu využívání zdrojů a energií. www.akzonobel.com