«

Vyhledávání


Dřevo má budoucnost

Obnovitelné, stylové a odolné

S okny a dveřmi ze dřeva se rozhodujete pro přírodní, obnovitelný materiál, který přináší stylové bydlení a útulnou atmosféru. Dřevěná okna a dveře vdechnou vašemu domovu osobité charakteristické

rysy. Navíc zajišťují příjemné klima v místnostech a mají velmi dlouhou životnost.

Abyste mohli dlouhodobě užívat těchto výhod, nabízíme vám ve spolupráci s vaším výrobcem oken mimořádnou koncepci kvality: LONGLIFE.
Díky 12leté záruce na povrchové úpravy vašich dřevěných oken a vchodových dveří stanovíme nová měřítka v oblastech udržení hodnot, dlouhé životnosti i účinné ochrany.

Za tím si stojíme jako odborníci

Za koncepcí kvality LONGLIFE stojí dokonalý tým: váš odborný provoz na výrobu oken s označením LONGLIFE a Sikkens Wood Coatings jako přední dodavatel povrchových nátěrů. Pro koncepci LONGLIFE je v celém řetězci kvality charakteristická vysoká míra profesionality.


Řetězec kvality LONGLIFE zahrnuje:

  • výběr dřeva,

  • konstrukci a výrobu,

  • opatření nátěrem,

  • přepravu a vestavbu

  • i údržbu a ošetřování.

Je to snadné

Abyste se mohli dlouho těšit ze svých oken LONGLIFE, uzavírá s vámi váš výrobce oken smlouvu o záruce na povrchové úpravy.

Přitom se jedná především o tři věci:

  • Do kontrolního seznamu k objektu se zaznamenají stavebně technické údaje a poloha vašeho domu. Z nich potom vyplývá třída ochrany, která určuje případné opakované intervaly ošetřování a údržby.

  • Do nástroje LONGLIFE zaznamenáte datum po bezvadné vestavbě dřevěných oken nebo venkovních dveří. Tímto datem začíná 12letá záruka na povrchy.

  • V počítačem podporovaném nástroji LONGLIFE máte neustále k dispozici přehled všech údajů k vašim oknům LONGLIFE. V tomto nástroji – a navíc také e-mailem – se vám automaticky připomínají opatření pro ošetření.

Minimální péče pro maximální jistotu

Předpokladem 12leté záruky na povrchové úpravy je každoroční kontrola dřeva.

Prostřednictvím třídy ochrany, do které je zařazen váš objekt, se dozvíte, zda a popřípadě v jakých intervalech musíte provádět ošetření dřeva.

S ošetřovací sadou Sikkens Wood Coatings Pflegeset je to velmi rychlé. Na dřevěné dveře se používá speciální ošetřovací utěrka a na dřevěná okna ošetřovací mléko k účinnému prodloužení doby životnosti vysoce kvalitní povrchové úpravy.

Doporučení pro ošetřovací prostředky získáte také prostřednictvím nástroje LONGLIFE.

Máte zájem o četné výhody koncepce LONGLIFE? Obraťte se přímo na svého výrobce oken.
Další informace o naší nové koncepci LONGLIFE najdete v naší brožuře LONGLIFE.